BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Politike

Pasi i quajti zgjedhjet “masakër elektorale”, Lulzim Basha bën lëvizjen e papritur

Pasi i quajti zgjedhjet “masakër elektorale”, Lulzim Basha

Edhe pse e ka konsideruar një masakër elektorale, Partia Demokratike ka vendosur me sa duket të ketë një analizë më të thelluar lidhur me rezultatin e zgjedhjeve të 25 Prillit.

Pas mbledhjes së kryesisë zhvilluar dy ditë më parë, në të gjitha degët e partisë në rrethe është dërguar ditën e djeshme një formular, mbi të cilin duket se do të mbështetet edhe analiza zgjedhore, që sipas këtij formulari do të konsiderojë faktorë të jashtëm dhe të brendshëm që ndikuan në rezultatin e mbërritur.

Pasi i quajti zgjedhjet “masakër elektorale”, Lulzim Basha

Pasi i quajti zgjedhjet “masakër elektorale”, Lulzim Basha