BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Politike

Pasi kërkon të zëvendësojë Lulzim Bashën / Fatbardh Kadilli përballet me të papriturën: Ka përpjekje serioze për të më bllokuar...

Pasi kërkon të zëvendësojë Lulzim Bashën /

Anëtari i Kryesisë së PD, Fatbardh Kadilli ka komentuar zhvillimet e fundit politike.

Kadilli zbuloi për herë të parë se lidershipi i PD po i pengon daljen në media.

“Çdo deklarim i tillë është në rastin më të ndershëm naivitet politik, pazotësi për të përfytyruar politikë përtej kurthit të 4-5 fytyrave të politikës. Në rastin më të keq, është vetë në shërbim të dikujt. Unë nuk jam në shërbim të askujt, jam vetëm në shërbim të demokratëve, qytetarëve. Nuk kam vënë re luftë personale ndaj meje, ka përpjekje serioze për të më bllokuar aksesin në media, e di që ka ndodhur, kam patur edhe pengesë personale sepse kërkova që komunikimin e parë publik ta bëja nga ambientet e PD”, tha Kadilli për Vizion Plus.