BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Politike

“Pavarësisht se ka fituar 3 palë zgjedhjesh radhazi, ai nuk e ka këtë prerje”/ Blendi Fevziu bën deklaratën e papritur për kryeministrin Rama

“Pavarësisht se ka fituar 3 palë zgjedhjesh radhazi, ai nuk e ka

Gazetari Blendi Fevziu teksa komentoi zhvillimet më të fundit politike në vend, u shpreh sot në emisionin ‘Breaking’ se pavarësisht se ka fituar 3 mandate Edi Rama nuk e ka prerjen për të qenë lider.

“Rama nuk e ka një prerje për të qenë lider edhe pse ka fituar 3 palë zgjedhjesh radhaz”, u shpreh Fevziu.

I pyetur në lidhje me nismën ‘Open Balkan’, Fevziu u shpreh se është pro çdo lloj bashkëpunimi mes shtetesh, pasi Europa është raciste ndaj Ballkanit Perëndimor.

"Unë jam pro çdo lloj bashkëpunimi mes shtetesh, pasi Europa është raciste ndaj Ballkanit Perëndimor. Klasa politike e Kosovës janë kundër këtyre marrëveshjeve dhe duhet që ta zgjedhin atë. Serbia i ka këmbët e saj të lidhura pa njohur Kosovën edhe Kosovën nuk e njohin 5 vende të BE të cilët e lënë mbrapa”, u shpreh Fevziu.

Më të lexuarat