Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

PD e nxjerr blof, kush është banori që u ‘bind’ nga Veliaj?

Postuar: 06/12/2018 - 16:13

Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka deklaruar se Servet Merko nga Tepelena ka pranuar gjatë një takmi me Veliajn që t’i shembet shtëpia te “Unaza e Re”.
 
Zëdhënësja e PD-së Ina Zhupa deklaron se Servet Merko vëllai i Adriatik Merkos administratorit të njësisë numër 6 në Tiranë.
 
Denoncimi:
 
Veliaj shfrytezoj protesten e studenteve per diversion me banoret e unazes, kryemashtruesi nuk ndalon propaganden e blere.
 
Mbase na shiti policet e policise bashkiake si qytetare te unazes se re, sot ka dale me nje tepelenas qe paska pranuar te shemb shtepine e tij per te gezuar Veliajn!!!
 
Konkretisht personi ne foto eshte Servet Merko vëllai i Adriatik Merkos administratorit të njësisë numër 6! Sic tregon dhe kërkimi në sistemin e gjendjes civile dhe mashtrimi del i qarte. Nje situate e stisur se ato qe ka zakon mashtruesi Tiranes.
 
Veliaj ta harroj qe do coj ne fund projektin klientelist dhe korruptiv te 40 milion eurove. Banoret e Unazes se Re, nuk terhiqen, ata do fitojne. E drejta do fitoj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/04/2019 - 23:58

Deputeti Myslim Murrizi ka reaguar ndaj sulmit terrorist në Sri Lanka. Ai shprehet se është habitur nga shqiptarët që nuk u solidarizuar me këtë sulm shumë të rëndë.

Postuar: 21/04/2019 - 23:50

Të ndodhur në një kohë kur ngërçi politik vijon duke mos pasur një marrëveshje mes palëve pozitë-

Postuar: 21/04/2019 - 23:30

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ishte ditën e sotme në Elbasan ku

Postuar: 21/04/2019 - 22:31

Avokat Spartak Ngjela jep alarmin se Shqipëria është e rrezikuar nga ndikimi rus.

Postuar: 21/04/2019 - 22:23

Lideri demokrat Lulzim Basha ka reaguar lidhur me sulmet terroriste të ndodhura në Sri Lanka ku

Postuar: 21/04/2019 - 21:04

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pritet që ditën e hënë të mbledhë në orën 11:00 Kol

Postuar: 21/04/2019 - 20:10

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, shkruan se Edi Rama ka marrë nga