BREAKING NEWS

Najada Çomo do jetë kandidate e PS! Rama i bën kërkesën e papritur ‘live’: Nxora një sekret...

Najada Çomo do jetë kandidate e PS! Rama i bën
x

Politike

PD ndez motorët e fushatës, cakton si koordinator për qarkun e Lezhës pedagogun e njohur (Emri)

PD ndez motorët e fushatës, cakton si koordinator për qarkun e

Partia Demokratike po bëhet gati për të nisur fushatën e zgjedhjeve të 25 prillit. Mësohet se selia blu ka caktuar koordinatori për qarkun e Lezhës. Bëhet fjalë për pedagogun dhe analistin Mark Marku.

Marku ka qenë deputet në të shkuarën.

Më të lexuarat