BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Politike

PD nxjerr videon dhe denoncon kryeministrin: Rama ka 119 ditë pa qenë në zyrë

PD nxjerr videon dhe denoncon kryeministrin: Rama ka 119 ditë pa qenë

Partia Demokratike përems një postimi në Facebook ka shpërndarë një video ku thotë se kryeministri Edi Rama ka 119 ditë që nuk shkon në zyrë.

PD thotë se ndërsa vendi është në krizë, Rama nuk shkon as në zyrë që të shërbejë ndaj popullit shqiptar.

“Vendi është në krizë, ndërsa Rama nuk shkon në zyrë prej 119 ditësh. Atij nuk i bëhet vonë. Është koha për një kryeministër që mendon për njerëzit”, thuhet në mesazhin e PD-së.

Në statusin e shpërndarë në rrjetet sociale, Partia Demokratike shprehet: “Qytetarët shqiptarë kanë nevojë për një qeveri që punon për ta.  Facebook Edi nuk punon për ju. ”

Më të lexuarat