BREAKING NEWS

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si Kryeprokuror dhe shtim dyshimesh për kërkesë azili në Gjermani

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si
x

Politike

PD paralajmëron konferencë për shtyp, çfarë do diskutohet?

PD paralajmëron konferencë për shtyp, çfarë do

Partia Demokratike ka paralajmëruar se do dalë në një konferencë për shtyp. Nuk dihet ora fikse dhe as se çfarë do të denoncohet nga ana e opozitës. Pritet një informacion më i detajuar nga selia blu.

Më të lexuarat