Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pedagogu ndan me publikun bisedën prekëse një ditë para protestës: “Po shpërtheu në lot”

Postuar: 15/03/2019 - 19:04

Pedagogu Edmond Tupja ka deklaruar se do jetë i pranishëm në protestën e nesërme.

Përsos të tjerash ai është shprehur se në protestë gjithçka tolerohet sepse njerëzit nuk mund të kontrollohen. 

“Unë nuk jam fallxhor por njërzit janë të mbingarkuar, ka njerëz që marrin bukë me listë ata shpërthejnë më shumë. Në protestë gjithçka tolerohet sepse njerëzit nuk mund të kontrollohen”, sqaroi ai.

Tupja nuk nguroi të ndante me teleshikuesit edhe bisedën me një zonjë, e cila kishte shpërthyer në lot. 

“Po shpërtheu në lot! Ishte e veshur mirë, dukej e shkolluar, por çantat e saj me ushqime ishin modeste… Më tha se më kishte ndjekur tek teatri, keni të drejtë më tha dhe shpërtheu në lot, nuk foli më gjatë…”, u shpreh ai.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 18:17

Në takimin që zhvilloi në Burrel, Lulzim Basha sulmoi edhe Agron Malajn, kandidatin e Partisë Socialiste për këtë bashki.

Postuar: 24/05/2019 - 18:02

Ndonëse nuk pati një përgjigje zyrtare për ftesën e tretë për dialog të kryeministrit Rama, 

Postuar: 24/05/2019 - 17:51

Kryeministri Edi Rama e quan një lajm fantastik zbulimin e burimeve të reja të naftës në Shqipëri

Postuar: 24/05/2019 - 17:44

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Oerd Bylykbashi i ftuar në rubrikën “Opinion” në &

Postuar: 24/05/2019 - 17:33

 I ftuar në “Top Talk”, nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho, foli ed

Postuar: 24/05/2019 - 17:24

 Kreu i Partisë Demokratike duket se nuk ka pritshmëri të mëdha nga takimi i tij në Mat.

Postuar: 24/05/2019 - 17:00

Kabineti i Komisionerit për Zgjerim në Bashkimin Evropian, Johannes Hahn po e mendon seriozisht m