BREAKING NEWS

Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit shqiptar që humbi jetën tragjikisht në Greqi (foto)

Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit
x
BREAKING NEWS

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë reagimi i Evis Kushit

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës ish-kryebashkiaku

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)
x
BREAKING NEWS

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)
x
BREAKING NEWS

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën lëvizjen urgjente

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën
x
BREAKING NEWS

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja kush është Nikoll Sherrniku i arrestuar edhe më parë për vrasje

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja
x
BREAKING NEWS

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja kush emërohet zëvendësministëri i ri (Emri)

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja
x

Politike

“Për ne Sali Berisha nuk ekziston”, Taulant Balla zbulon vendimin e prerë të PS-së për ish-kryeministrin

“Për ne Sali Berisha nuk ekziston”, Taulant Balla zbulon

Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla theksoi sërish sot se me ish-kryeministrin Sali Berisha nuk do të ketë asnjëherë negociata për ndonjë çështje.

Balla mbajti një prononcim për gazetarët lidhur me zgjedhjen e Presidentit të ri. Edhe njëherë, ai tha se do zhvillohen negociata me kryetarët e grupeve parlamentare të opozitës dhe shtoi se nuk njeh ndonjë grup parlamentar të quajtur Komisioni i Rithemelimit.

“Me Berishën s’ka dhe s’do ketë negociata për asgjë. Për ne Berisha s’ekziston dhe me dikë që s’ekziston s’ka negociata. Në Kuvend rezultojnë të depozituara tre grupe nga opozita me drejtues zotin Alibeaj, zotin Mediu dhe zonjën Doda”, tha Balla.