BREAKING NEWS

Ndodh për herë të parë në PD/ Zbardhen emrat e 5 anëtarëve të Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve, nga Bujar Nishani tek Besnik Mustafaj

Ndodh për herë të parë në PD/ Zbardhen emrat e 5
x

Politike

“Për pushtetin e tij Mao i Surrelit bën çdo marrëveshje”, Lefter Maliqi e lëshon gojën keq dhe ka një paralajmërim të fortë për kryeministrin Rama: Unë me shokët e mi...

“Për pushtetin e tij Mao i Surrelit bën çdo

Deputeti Lefter Maliqi përmes një postimi në rrjetet sociale ka shpërthyer keq ndaj kryeministrit Rama, duke e paralajmëruar se shumë shpejt do t’i vijë fundi.

“Mao i Surelit, i terbuar nga humbja, i friksuar nga drejtesia, i semure nga mbidoza, i ngopur nga korrupsioni dhe babezia e pushtetit, i mbetur ne panik e ankth per te ardhmen drejt ferrit ose 313-es, ka mbetur i vetem kunder te gjitheve...

Mao i Surrelit kunder BE, SHBA dhe interesave te Shqiptareve. Interesi i tij personal eshte mbi gjithçka. Per pushtetin e tij Mao ben cdo marrveshje, madje i ka dhene provat edhe me djallin, krimin, drogen etj. Ai gris cdo marreveshje legjitime dhe s'pyet as per nderkombtaret, as per ligj, as per Kushtetute.

Aleatet e tij jane tradhetia, mashtrimi, krimi, pabesia, mosmirenjohja...Mao i Surrelit po i frikson shqiptaret me koronavirusin duke i lene pa mbrojtje dhe duke menduar se ata do te harrojne dhe sdo te merren me Ramavirusin, por shqiptaret e kane te qarte se Ramavirusi eshte me i rrezikshem se koronavirusi.

Une me shoket e mi jemi ne koalicion me SHBA dhe BE, kurse gomari ka mbetur vetem me samarin..I bej thirrje samarit te distancohet nga gomari i rraskapitur se dhe po doli nga pusi do te ngordh nga tromboza, pasi nuk i qarkullon gjaku ne tru...Rotacioni politik i pashmangshem, ndryshimi do ndodh, integrimi i vendit ne BE i sigurt”, shkruan Maliqi.

Më të lexuarat