BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Politike

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar pamjet nga brenda spitalit Rajonal Vlorë, ku shprehet se janë rritur kapacitetet me aparatura të teknologjisë së lartë në terapinë intensive.

“Spitali Rajonal Vlorë - Rriten kapacitetet me aparatura të teknologjisë së lartë në terapinë intensive

???? Përmirësohet shërbimi i urgjencës, duke ju përgjigjur situatës së shkaktuar si pasojë e COVID19.

????#VIJOJNË investimet për fuqizimin e spitaleve rajonale. Me financimin e qeverisë shqiptare spitali i Vlorës do të ketë një reanimacion të standardeve europiane”, shkruan Manastirliu në rrjetet sociale.

Më të lexuarat