BREAKING NEWS

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për Shqipërinë, i jep dritën jeshile për të nisur procesin integrues në BE

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për
x
BREAKING NEWS

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik informacionin e rëndësishëm: Ia dolëm edhe kësaj sfide!

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në SHBA, ja mesazhi i ambasadores Yuri Kim

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës:
x
BREAKING NEWS

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe plas paralajmërimin e fortë: Do të ketë pasoja për PS-në!

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe
x
BREAKING NEWS

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e rëndësishëm/ KPK merr vendimin e menjëhershëm dhe shkarkon prokuroren e njohur të Tiranës

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e
x
BREAKING NEWS

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për Shqipërinë

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për
x
BREAKING NEWS

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos autorin. Zbardhet shkaku (EMRI+FOTO)

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos
x
BREAKING NEWS

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të jashtëzakonshme, Harxhi bën denoncimet e forta: Vëzhguesit janë kërcënuar! Ja cila është shkelja më e rëndë!

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të
x

Politike

Përçahet opozita/ Agron Duka bëri përgjegjës kreun e PD-së për humbjen e zgjedhjeve, vjen reagimi i fortë nga aleati i Bashës: Nuk është koha të gjejmë fajtorët, por...

Përçahet opozita/ Agron Duka bëri përgjegjës kreun e

Humbja e zgjedhjeve të 25 prillit duket se po përçan edhe opozitën. Pak çaste më parë ishte kreu i PAA, Agron Duka i përmes një postimi në rrjete sociale teksa uroi kryeministrin Rama për fitoren, bëri fajtor Bashën për humbjen e zgjedhjeve.

Nisur edhe nga thirrjet e ditëve të fundit, që Lulzim Basha duhet të dorëhiqet nga posti i kryetarit të PD-së, ka ardhur reagimi i fortë i nënkryetarit të PR-së, Blendi Sulaj.

Përmes një postimi në rrjetet socialem Sulaj shprehet në mbështetje të Lulzim bashës dhe thekson se nuk ëhstë koha për të gjetur fajtorët, por për t’u bashkuar.

Postimi i plotë:

Lulzim Basha si askush tjetër ka luftuar krimin e organizuar, korrupsioni ka propozuar programin më të mire përpara shqiptarëve dhe personalisht mendoj që është i vetmi lider apo individ i cili mund ta udhëheqi opozitën në luftën e fortë që e pret kundra këtij pushteti të egër i cili çdo ditë dhe më shumë do ta varfëroj Shqipërinë dhe shqiptarët.

Nuk është koha të gjejmë fajtorët është koha të bashkohemi dhe vetëm të bashkuar mund dhe do t’ja shkurtojmë jetën kësaj qeverie.

Më të lexuarat