BREAKING NEWS

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet për dosjen e tyre të “zezë” të pastrimit të parave, ja çfarë po ndodh në GJKKO

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet
x
BREAKING NEWS

Shqipëria zien nga përgjimet e “SKY”, zbardhet pasuria e kupolës së Policisë së Shtetit për vitin 2022, nga Muhamet Rrumbullaku, Neritan Nallbati, Rebani Jaupi, te Altin Qato dhe Edmond Rizai, ja kush është drejtuesi më i pasur dhe më i varfër...

Shqipëria zien nga përgjimet e “SKY”, zbardhet pasuria e
x
BREAKING NEWS

Ja si e tradhtoi sekretarja Aldo Bumçin, implikoi direkt ish-ministrin si ushtar të Shkëlzen Berishës në demontimin e armëve në Gërdec, SPAK e merr për herë të parë sot në pyetje

Ja si e tradhtoi sekretarja Aldo Bumçin, implikoi direkt ish-ministrin si
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha krijoi “Foltoren” për hallin e tij personal dhe i shiti demokratët tek “kasapi” Ilir Meta, Evi Kokalari zbardh prapaskenat e bujshme dhe i kërkon deputetit të njohur të bëjë kujdes nga sulmet e Rithemelimit

Sali Berisha krijoi “Foltoren” për hallin e tij personal dhe i
x
BREAKING NEWS

Nuk ka fund batërdia ndaj qytetarëve, në Shqipëri çmimi i naftës ngelet në stratosferë edhe pse në bursat ndërkombëtare është ulur me 7 dollarë vlera e fuçisë së “arit të zi”, ekspertët ngrenë alarmin

Nuk ka fund batërdia ndaj qytetarëve, në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x

Politike

“Përçarja e dëmtoi”, deputetja e njohur parashikon ‘fatin’ e PD-së dhe jep zgjidhjen për rimëkëmbjen e opozitës

“Përçarja e dëmtoi”, deputetja e njohur parashikon

Deputetja demokrate, Oriola Pampuri, është shprehur se PD është në pikën e saj më kritike prej 2 vitesh.

Gjatë një interviste televizive ajo tha se PD do të bashkohet dhe se ka ardhur koha që të shihen më interesat personale.

Pampuri theksoi se “përçarja e dëmtoi në mënyrë të jashtëzakonshme. Duhet të bëhet gjithçka për tu mbledhur tek kjo logo, por jo me bashkime mekanike”.

“Jam e bindur se do të bashkohet PD, s’mund të vendosen interesat personale para atyre të demokratëve.

Kjo familje duhet të mblidhet në shtëpi, të marrë çdo vendim dhe në këtë mënyrë është më efektive. Kur të zgjidhjet lideri, lidershipi, forumet, do shpaloset një platformë e qartë. Ky është bashkimi, nuk ka bashkime mekanike.

Nuk është koha që të shohin interesat personale.

Ka dy vite që PD është në pikën e saj më kritike. Përçarja e dëmtoi në mënyrë të jashtëzakonshme. Duhet të bëhet gjithçka për tu mbledhur tek kjo logo, por jo me bashkime mekanike”, tha deputetja demokrate.

 

Më të lexuarat