BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Politike

Përfundon gara për kreun e PS-së në Korçë, del emri i fituesit

Përfundon gara për kreun e PS-së në Korçë, del

Pas Durrësit dhe Lezhës, ka përfunduar procesi zgjedhor për kreun e Partisë Socialiste edhe në Korçë. Sot është rizgjedhur për një mandat të dytë, Emiljano Muharremi.

Në garë ishin Petrika Tollkuci, i cili ka marrë 95 vota, Emiljano Muharremi me 98 vota dhe Nada Bandilli me 31 vota.

Ndërkohë 3 vota kanë rezultuar të pavlefshme.

 

Më të lexuarat