BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Politike

Përfundon mbledhja e Bashës me kandidatët e PD në selinë blu, Mediu bën lëvizjen e papritur

Përfundon mbledhja e Bashës me kandidatët e PD në

Kreu i republikanëve Fatmir Mediu i ka shkuar në zyrë kryedemokratit Lulzim Basha. Menjëherë pas takimit që lideri demokrat kishte me deputetët e rinj, por edhe ata që nuk arritën që të ishin pjesë e listës fituese, shkallët e PD-së i ngjiti aleati tradicional i së djathtës duke u drejtuar për te zyrat e Bashës.

Më të lexuarat