BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët e tij japin lajmin e trishtë: Humbje e madhe! (EMRI+FOTO)

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët
x

Politike

Përfundon mbledhja e Këshillit Kombëtar, ja çfarë u vendos (DOKUMENTI)

Përfundon mbledhja e Këshillit Kombëtar, ja çfarë u

Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, ku së fundi është miratuar vendimi i kryesisë për përbërjen e komisionit të zgjedhjeve dhe mbajtjen e zgjedhjeve për kryetarin e PD më 13 qershor.

Mësohet se Këshilli votoi me 238 vota pro pa asnjë votë kundër për ngritjen e Komisionit Zgjedhor.

Më poshtë është vendimi i kryesisë, i ratifikuar nga Këshilli Kombëtar për fillimin e procesit zgjedhor të kryetarit të Partisë Demokratike.

Përfundon mbledhja e Këshillit Kombëtar, ja çfarë u

Përfundon mbledhja e Këshillit Kombëtar, ja çfarë u

Më të lexuarat