BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Politike

Përfundon takimi i shefes së OSBE-së me Ramën në seli / Kryeministri largohet duke diskutuar me Taulant Ballën

Përfundon takimi i shefes së OSBE-së me Ramën në seli /

Ka përfunduar, pas rreth një orë e 10 minuta, takimi i kryeministrit Rama me shefen e misionit të OSBE-ODHIR në Shqipëri, Ursula Gacek.

Takim ky i zhvilluar në selinë e Partisë Socialiste, ku i pranishëm ishte dhe kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla.

Fillimisht nga selia rozë doli Gacek me ekipin e saj dhe më pas kryeministri Rama me Taulant Ballën, të cilët u panë të diskutonin me njëri tjetrin.