BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Politike

Përjashtimi i Berishës nga grupi parlamentar, FRPD i jep goditjen e fortë Lulzim Bashës, del me vendimin zyrtar (DOKUMENT)

Përjashtimi i Berishës nga grupi parlamentar, FRPD i jep goditjen e

Vendimi i Lulzim Bashës për të përjashtuar nga grupi parlamentar Sali berishën ka shkaktuar reagime të forta.

Gjatë ditës së sotme mesohet se, Kryesia e FRPD i ka dërguar një kërkesë Sekretarit të Përgjithshëm, Gazment Bardhi dhe kreut te Keshillit Kombëtar për thirrjen e një referendumi pas perjashtimit të Sali Berishës nga grupi parlamentar.

Përjashtimi i Berishës nga grupi parlamentar, FRPD i jep goditjen e

Përjashtimi i Berishës nga grupi parlamentar, FRPD i jep goditjen e

Përjashtimi i Berishës nga grupi parlamentar, FRPD i jep goditjen e

Më të lexuarat