BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x
BREAKING NEWS

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet i vdekur i riu në Elbasan

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet
x
BREAKING NEWS

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria, sinoptikanët në Greqi tregojnë dy qytetet shqiptare që do të përjetojnë temperatura ekstreme!

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit, ja çfarë po ndodh në spitale

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete
x
BREAKING NEWS

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë
x

Politike

Përjashtimi i Berishës, Ylli Manjani hedh hije dyshimi mbi Bashën: Nëse nuk i ke borxh dikujt, askush nuk të merr peng

Përjashtimi i Berishës, Ylli Manjani hedh hije dyshimi mbi

Ish-ministri i Drejtësisë në qeverinë “Rama 1”, Ylli Manjani ka komentuar situatën në Partinë Demokratike.

Në një postim në rrjetet sociale, Manjani thekson se përjashtimi I Berishës, është prova fatale që tregon se Lulzim Basha duhet të ikë.

Sipas Manjanit, udhëheqësi që s’i lë vetes alternativa për të marrë vendime quhet i marrë peng.

Postimi i plotë:

Të gjithë ata që justifikojnë Lulin duke thënë se “S’kishte rrugë tjetër, veç përjashtimit të Berishës”, u them se pikërisht kjo është arsyeja dhe prova fatale që tregon se ai duhet të ikë.

Udhëheqësi që s’i lë vetes alternativa për të marrë vendime quhet I MARRË PENG!

Artikuluesit mund ta marrin në mbrojtje Lulin, por ata vetë po na thonë se është i marrë peng.

Dhe askush të mos mendojë se Amerika ka lënë çdo punë e ka marrë peng Lulin se është budallëk.

Lojrat me pengje luhen këtu midis nesh…

Sa për dijeni, askush nuk të merr peng nëse nuk i ke borxh kujt