BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Politike

Përjashtimi i Sali Berishës nga PD, Blendi Fevziu tregon çfarë fshihet pas këtij vendimi të Bashës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Kambanat po bien edhe për...

Përjashtimi i Sali Berishës nga PD, Blendi Fevziu tregon

Gazetari Blendi Fevziu u shpreh sot në emisionin ‘Breaking’ se përplasjet mes Lulzim Bashës dhe Sali Berishës janë një këmbanë për largimet e shumë liderëve politikë.

Fevziu shtoi edhe se Berisha e ka shumë e vështirë të rikthehet edhe nëse mbledh votat ai ka kundër Ambasadën Amerikane.

"Kambanat për largimet e shumë liderëve politik po bien. Berisha e ka shumë e vështirë të rikthehet edhe nëse do mbledh votat ai ka kundër ambasadën amerikane. Një rast kur ka rënë kryetari ka qenë në rastin Meta dhe Majko. Kjo opozitë është e dobët ka humbur disa zgjedhje rresht, opozita nuk ka kryer funksionet e saj.

Basha duhet ta çonte në votim këtë vendim të tij, duhet të bënte një përpjekje me Berishën duke folur. Mbas kaq shumë vitesh unë i thashë dhe Berishës se më në fund Basha e mori një vendim.", tha Fevziu.

Më të lexuarat