BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Politike

Përjashtimi i Sali Berishës nga PD, numri 2 i LSI-së mban qëndrimin e prerë: Këtu fillon dhe mbaron...

Përjashtimi i Sali Berishës nga PD, numri 2 i LSI-së mban

Numri 2 i LSI-së, Petrit Vasili ka refuzuar që të komentoi përjashtimin e Sali Berishës nga PD, me vendim të kryedemokratit Lulziom Basha.

“Është zhvillim i brendshëm i PD. Unë dhe LSI kemi pasur gjithmonë mos u bërë pjesë e debateve të brendshme të partisë politike pasi është një çështje që ata duhet ta zgjidhin vetë deri në fund, në të mirë të opozitarizëm të vërtetë. Këtu fillon dhe mbaron çështja për ne.”, u shpreh Vasili.

Më të lexuarat