BREAKING NEWS

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)
x

Politike

“Përpara se të na pushtonin Saliu, Edi dhe Lali Eri”, Kreshnik Spahiu hap arkivat, jep mesazhin e fortë me këto imazhe

“Përpara se të na pushtonin Saliu, Edi dhe Lali Eri”,

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka publikuar foto të vjetra të qytetit të Tiranës. Në imazhet e publikuara nga Spahiu vihen re detaje të veçanta arkitekturore të ndërtesave.

“TIRONA JONË ❤️Vilat dhe urbanistika që projektoi Zogu, Duçja dhe Hitleri, përpara se të na pushtonin Saliu, Edi dhe Lali Eri”, shkruan Spahiu në postimin e tij.

“Përpara se të na pushtonin Saliu, Edi dhe Lali Eri”,