BREAKING NEWS

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të ‘Shëndetësisë’

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të
x
BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x
BREAKING NEWS

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas ‘bombën’: Gjella e prishur që po gatuhet nga...

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu Bashën kryetar të PD-së? Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat dhe bën paralajmërimin e fortë: Saliu do...

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu
x
BREAKING NEWS

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon çfarë do ndodhë me Lulzim Bashën

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon
x
BREAKING NEWS

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet nga roli i Drejtuesit Politik për Qarkun e Shkodrës: Pas një reflektimi të thellë... (DEKLARATA)

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet
x

Politike

Përplasja Basha-Berisha/ Ish-kandidati për kryetar i PD reagon ashpër: Njëri është bosh, tjetri i konsumuar

Përplasja Basha-Berisha/ Ish-kandidati për kryetar i PD reagon

Ish-kandidati për kryetar i PD, Fatbardh Kadilli ka komentuar situatën në PD dhe përplasjen Basha-Berisha.

Kadilli theksoi se lëvizja e Berishës nuk është zgjidhje edhe pse i trazoi ujërat në parti. Sipas tij, PD nuk fiton dot as me Bashën e as me Berishën

“Për mua nuk është zgjidhje edhe pse i trazoi ujërat. Unë kur shoh Bashën shoh tej për tej është bosh, më duket sikur s’ shoh njeri. Kur shoh Berishën shoh një person 100% politik por të konsumuar dhe nuk i ofron asgjë as PD, e as shqipatrëve. Nuk fitojmë dot as me Bashën as me Berishën”, tha Kadilli për Vizion Plus.

Më të lexuarat