BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane jehonë SKANDALIT ‘McGonigal’: Kina ndikoi në mënyrë korruptive te Rama

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane
x
BREAKING NEWS

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe tregon si po shkon drejt burgut ish-kryeministri, zbardh planin e tij për të shkaktuar sërish vrasje politike

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe
x

Politike

Përplasja në PD më 8 janar/ Spartak Braho flet për deklaratën që tronditi politikën: Ishte planifikuar vrasja e Alibeajt, Sali Berisha kishte informacione se...

Përplasja në PD më 8 janar/ Spartak Braho flet për

Deputeti i Partisë Socialiste, Spartak Braho deklaroi se më 8 janar, ditën kur ndodhi përplasja mes dy grupeve të PD-së në selinë blu, ishte planifikuar vrasja e Enkelejd Alibeajt.

Në një intervistë për Euronews Albania, Braho u shpreh se Sali Berisha kishte informacione se Alibeaj ishte ndër kundërshtarët e tij më të fortë për kreun e partisë.

“Ai e pushtoi SHQUP-in një vit më parë. Çfarë bëri? Aq më mirë akoma që nuk ka dalë vendimi i gjykatës, ka dashur të hyjë në kundërshtim me ligjin atje. Ç’do të bëjë ai kur të dalë vendimi i gjylatës, ta zëmë që nuk e njeh partinë e tij? Theu, dogji, shkatërroi, hodhi bomba, rrezikoi jetën e Alibeajt.

Ishte planifikuar Alibeaj, që të goditej. Atë deklaratë e përkrahu gjysma e deputetëve të Partisë Demokratike. Rrezikohej se ai ishte në krye, kishte informacione Berisha që Alibeaj ishte ndër kontestatorët e tij kryesorë”, theksoi ai.

Më të lexuarat