BREAKING NEWS

“E përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë Berishës’, Erion Braçe i jep përgjigjen e fortë djalit të Remzi Hoxhës

“E përdorte emrin e babait tim për t’i hedhur gurë
x

Politike

Përplasja opozitë-qeveri për mbetjet, Ylli Manjani tregon prapaskenat: Ky është dhe plani i 3 katërvjeçar i rilindjes!

Përplasja opozitë-qeveri për mbetjet, Ylli Manjani tregon

Avokati Ylli Manjani ka bërë një tjetër reagim lidhur me çështjen e shumë diskutuar në ditët e fundit, pikërisht për mbëtjet. Duke e cilësuar si aritmetikë elektorale të plehrave, Manjani shkruan se plani i 3 katërvjeçar i rilindjes.

Postimi i Manjanit

Aritmetika elektorale e plehrave.

25 milionë Tirana + 50 milionë të tjerat = 75 milionë e 400 milion në mend. (Euro kuptohet)

Në imazh 36 milionët e Lulit, mbetur në tentativë, janë më shumë sesa 400 milionët që kanë në mend këta.

Gjeni sa m i lartë është hajduti?!

Kështu kalon fushata, marrin të tretin dhe ata i nxjerrin nga mendtë e i çojnë në xhep, kurse njerëzit i luajnë mendsh e i zbrazin nga xhepat...

Ky është dhe plani i 3 katërvjeçar i rilindjes.

Është artitmetikë jo matematikë...