BREAKING NEWS

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre të plagosur mes tyre dhe dy efektivë Policie, Ardi Veliu dhe Tonin Vocaj bëjnë lëvizjen urgjente. Blindohet zona, zbarkojnë RENEA dhe FNSH

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre
x

Politike

Përplasjet për bllokimin e Rinasit/ Kreshnik Spahiu nxjerr foton e Ilir Metës dhe bën komentin EPIK

Përplasjet për bllokimin e Rinasit/ Kreshnik Spahiu nxjerr foton e

Në 24 orët e fundit ka shkaktuar shumë reagime greva e kontrollorëve të trafikut ajror të Rinasit. Kjo çështje delikate për vendin ka shkaktuar përplasje mes qeverisë dhe presidencës.

Ministrja Balluku në deklaratën e saj la të nënkuptohej se pas bllokimit të Rinasit qëndronin Ilir Meta dhe Sali Berisha. Lidhur me këtë situatë, avokati i njohur, Kreshnik Spahiu ka publikuar një foto të Ilir Metës me macen e tij ku shkruan: “Krijohet aleanca e Rinasit, #unë jam kontrollori”.

Përplasjet për bllokimin e Rinasit/ Kreshnik Spahiu nxjerr foton e

Më të lexuarat