BREAKING NEWS

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të organizohen primaret në PD

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të
x
BREAKING NEWS

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por unë të vras me gurë”, Lorenc Vangjeli: Nën maskat e policëve, portreti i çdo shqiptari mosmirënjohës

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por
x
BREAKING NEWS

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja
x
BREAKING NEWS

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”, Artan Hoxha ngre shqetësimin e madh për Shkodrën: Nuk është vetëm krimi!

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”,
x
BREAKING NEWS

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA përfundon në SPAK

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA
x
BREAKING NEWS

Skema e njëjtë e Ilir Metajt, si po kërkon të shpëtojë nga dosja e spiunit, njësoj siç ia hodhi paq me videon me zë dhe figurë të Dritan Priftit, ja prapaskenat

Skema e njëjtë e Ilir Metajt, si po kërkon të
x
BREAKING NEWS

"Suita, kushton 2700 dollarë në natë pa përfshirë..."/ Gazetari i njohur zbardh skandalin e fundit, zbulon sa kushtoi dhoma e Ramës në hotelin luksoz në Manhatan: Ishin vetëm ky dhe kryeministri i Marokut!

"Suita, kushton 2700 dollarë në natë pa
x

Politike

Petrit Vasili publikon faktet e reja për skandalin me inceneratorët: Tepër të rënda, kompromentuese. Kryeministri me veprimet e tij bëhet pjesë e këtij mashtrimi

Petrit Vasili publikon faktet e reja për skandalin me inceneratorët:

Partia e Lirisë publikon sot fakte te reja ne lidhje me skandalin e vjedhjes permes inceneratoreve.Deputeti i PL-se, Petrit Vasili tha se me veprimet e tij ne kete skeme mashtrimi perfshihet dhe kryeministri Edi Rama.

Petrit Vasili: Jemi këtu për të zbërthyer fije fije vjedhjen e korrupsionin e pashembullt për inceneratorët, fakte të reja tepër të rënda, shumë kompromentuese që kanë pjesë të të gjithë aferës përvec koncensionarëve dihet që janë kliente të qeverisë, si është ministria deri kryeministri me veprimet e tij bëhet pjesë e këtij mashtrimi shto dhe raportet me bankat, pegjet si lihet prona private, një cështje shumë e koklavitur me shumë fije, njëra më kompromentuese se sa tjetra.