Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të rëndësishme, lëviz 20 drejtues, u kërkon të fokusohen në fushatë (Zbardhen EMRAT dhe pozicionet e tyre)

Socialistët e Tiranës ndezin motorët/ Veliaj merr vendime të
x

Politike

Petrit Vasili sulmon ashpër Ramën, i nxjerr skenarin "e errët": Kërkon të fshehë gjërat

Petrit Vasili sulmon ashpër Ramën, i nxjerr skenarin "e

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka komentuar paketën anti-KÇk. Sipas tij, SPAK një organizëm i pavarur, futet në sqetullën e Ministrit të Bredshëm.

"Kryeministri është një njeri që kërkon të fshehë gjërat. Instrumentët i kemi, çfarë kërkon në këtë mes. Kush i pengonte ti çonin dosjet e krimit në Prokurori. E dinin gjendjen e mjeruar në të cilën ndodhet dhe tani përpiqet të ushtrojë presion. Prokuroria e Krimeve e Rënda nuk ishte adresa e duhur, e pyes publikisht, pse nuk i përdori? Përse i ka fshehur deri tani? SPAK një organizëm i pavarur, futet në sqetullën e Ministrit të Bredshëm", tha Vasili në abc news.

Më të lexuarat