BREAKING NEWS

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e Shëndetësisë jep detajet sa raste të reja janë shënuar 24 orët e fundit

Surpriza të pakëndshme me bilancin e COVID, Ministria e
x

Politike

Petrit Vasili sulmon Ramën: Ka kohë vetëm për video! Grabiti 250 milionë euro nga...

Petrit Vasili sulmon Ramën: Ka kohë vetëm për video! Grabiti

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili teksa ka komentuar tërmetin e 26 nëntorit ka sulmuar kryeministrin Edi Rama.

Ai shprehet se Ramës nuk i mjaftoi një vit kohë për rikuperimin e pasojave të tërmetit.

“Edi Rama nuk ka kohe!
Edi Rames nuk i mjaftoi nje vit kohe per rikuperimin e pasojave te termetit.
Edi Rames nuk i doli koha se te gjithe kete vit e perdori per te vjedhur vendçe duke miratuar dhjetra PPP miliardere ne Kuvendin Monist.
Edi Rames nuk i doli koha sepse e perdori kohen per te shembur Teatrin ne kulmin e pandemise dhe te Gjendjes se Jashtezakonshme per grabitur 250 milione euro.
Edi Rames nuk i doli koha se e perdori per te shkaterruar konsensusin per Reformen Zgjedhore dhe duke mbyllur cdo mundmesi per çeljen e Negociatave per anetaresim te Shqiperise ne BE.
Edi Rames nuk i doli koha se e perdori per te mbyllur qepenat e biznesit te vogel e mesem per te hedhur ne rruge te papune gati 100 mije te rinj me qellimin se ata do te iknin nga vendi per tia falur Shqiperine padroneve te Kuislingut Edi Rama.
Edi Rama s’ka kurre kohe per zgjidhje.
Edi Rama ka vetem Video per qytetaret", shkruan Vasili.

Më të lexuarat