BREAKING NEWS

Djali i saj sulmoi Berishën, jep dëshminë në Polici nëna e 31-vjeçarit

Djali i saj sulmoi Berishën, jep dëshminë në Polici
x
BREAKING NEWS

"Akt i turpshëm dhe skandaloz"/ Sulmi ndaj Berishës, reagon ashpër ‘VATRA’

"Akt i turpshëm dhe skandaloz"/ Sulmi ndaj Berishës, reagon
x
BREAKING NEWS

Deklaroi se Gerti Shehu kishte probleme të shëndetit mendor, doktori merret në pyetje nga policia

Deklaroi se Gerti Shehu kishte probleme të shëndetit mendor, doktori
x
BREAKING NEWS

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës, reagon Met Rrumbullaku

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës,
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e objektit të shkatërruar, dyshohet se...

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e
x
BREAKING NEWS

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet shkaku kryesorë, dyshohet se biznesmeni i njohur...

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon performancën, ja veprimi që bën Vuçiç (FOTO)

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon
x
BREAKING NEWS

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep shpresë: Nuk duhet pritur fundi

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep
x

Politike

Petro Koçi del hapur kundër Armando Subashit: Besoj se ka ardhur koha për një kandidaturë grua

Petro Koçi del hapur kundër Armando Subashit: Besoj se ka ardhur

Fieri, hambari i votave socialiste, që e ka humbur shkëlqimin e vet të dikurshëm për votat edhe për shkak të keqadministrimit, do të prodhojë edhe këtë herë surpriza, raporton neësbomb.al.

Ish-kreu i PS së Fierit, sot deputet i këtij qarku, Petro Koçi ka dalë hapur kundër rikandidimit të Armando Subashit në krye të bashkisë së Fierit. Në një dalje publike Koçi thotë se kandidaturat për kryetar bashkie në Fier kanë qenë gjithmonë burra.

Reagimi i plotë:

Besoj se ka ardhur koha për një kandidaturë grua. Ky është mendimi im. Por unë do të mbështes kandidaturën që do të përcaktojë PS” thotë Petro Koçi duke mos e përmendur në asnjë rast kryebashkiakun aktual.

Ndërkohë, kujton edhe bërrylat e bashkisë së Fierit kundër tij në zgjedhjet e 25 prillit 2021. “Nuk do të bëj atë që bëri një pjesë e administratës së bashkisë kundër meje.