BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Politike

Petro Koçi del me thirrjen e fortë: Krimi larg duart nga financat publike, koha që Kadastra të pastrohet nga korrupsioni

Petro Koçi del me thirrjen e fortë: Krimi larg duart nga financat

Deputeti i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit, njëherësh kryetar i kësaj partie në këtë qytetet ka zhvilluar një takim me banorët e Topojës, ndërsa ka ripërsëritur edhe një herë vendosmërinë se në këtë mandat të tretë qeverisës prioritet kryesor do të jenë qytetarët dhe interesi i tyre.

Përmes një statusi në rrjetet sociale, deputeti Koçi shprehet se krimi duhet të qëndrojë larg financave publike, duke shtuar se ka ardhur koha që Kadastra të pastrohet nga korrupsioni.

Ja statusi i plotë i deputetit të PS, Petro Koçi:

“Mbreme ne Topoje. Mirenjohje cdo familjeje dhe vatre myzeqare te Topojes qe na besoi serish qeverisjen e vendit ne nje proces zgjedhor te paster. Kemi shume pune per te bere. Administrimi i financave dhe pronave publike duhet te kryhet me dore te paster, jashte nderhyrjeve kriminale. Ndersa sherbimet ne disa sektore si kadastra kane nevoje te pastrohen nga korrupsioni.”