BREAKING NEWS

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’ e radhës, paralajmëron fundin e Ilir Metës

“Epoka e Presidentit po vdes, janë dekompozuar...”, Frrok
x

Politike

‘Pijanec dhe me tendenca homoseksuale’, aleati i Bashës lumë fyerjesh ndaj kreut të KE: Është rëndë! 

‘Pijanec dhe me tendenca homoseksuale’, aleati i Bashës

Kreu i Partisë Demokristiane, aleati i Lulzim Bashës, Nard Ndoka në një postim në Facebook ka ofenduar rëndë kreun e Komisionit Europian, Jean Claude Juncker.

Ndoka e quan politikanin 64-vjeçar “pijanec” dhe “me tendenca LGBTI”, pasi ky i fundit puthi në faqe kryeministrin Edi Rama gjatë një konference për media ditën e djeshme në Bruksel.

Sulmi i Ndokës vjen pasi Juncker shprehu hapur mbështetjen e tij për çeljen e negociatave për anëtarësim në BE, përgëzoi progresin e Shqipërisë me reformat dhe dënoi braktisjen e parlamentit nga opozita.

“Rëndë ky Juncker; pijanec dhe tendencë për lgbti! Të keqen e Knutit! Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!”.

 

Më të lexuarat