Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pjerin Ndreu nuk përmbahet, shigjeton opozitën: Të kam dh…. Këta që ju dhanë plumba protestuesve të 21 Janarit

Postuar: 15/04/2019 - 14:25

Ndërkohë që Partia Demokratike ka paditur ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe policinë për gazin lotsjellës dhe dhunën e përdorur kundër protestuesve, deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu, i ka shigjetuar duke përdorur fjalët e Konicës.

Me një shënim në faqen e tij në FB, ai shkruan se opozita po “qurravitet për gazin që e ka blerë vetë”. “Opozite te kam…….s’te kuptova asnjehere do thonte Konica”- shkruan ai.

Postimi i Ndreut 

Keta qe ju dhane plumba protestuesve te 21 Janarit, qurraviten per gazin lotsjelles qe e blene vete ! Ne fund fajin e ka ministri Lleshaj qe nuk lejon ca huligane me maska me hy ne parlament ! Opozite te kam…….s’te kuptova asnjehere do thonte Konica !

ndreu

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/06/2019 - 09:35

Zëvendëskryeministri Erjon Braçe ka reaguar pas deklaratave te fundit te selisë blu për 30 qershorin, duke theksuar se socialistet do të jenë kudo në këtë datë kur shqiptarët duhet të shprehen me votë.

Postuar: 25/06/2019 - 09:31

Kreu i shtetit, Ilir Meta pas konferencës së lajmëruar në orën 8 të mëngjesit, pasi ka dhënë mesa

Postuar: 25/06/2019 - 09:30

Anëtari i bordit drejtues të Bindjes Demokratike, Fabian Topollaj, i ftuar në Vizion Plus ka kome

Postuar: 25/06/2019 - 09:30

Ndërkohë që presidenti Meta doli në një konferencë të jashtëzakonshme pas vendimit të Kolegjit Zg

Postuar: 25/06/2019 - 09:29

Në konferencën e jashtëzakonshme pas vendimit të djeshëm të Kolegjit Zgjedhor, presidenti Ilir Me

Postuar: 25/06/2019 - 09:28

Presidenti Ilir Meta i cilësoi zgjedhjet e 30 qershorit si partiake, duke shtuar se nuk ka ndërme

Postuar: 25/06/2019 - 09:27

Presidenti i vendit, Ilir Meta i ka dhënë fund cdo dileme lidhur me qëndrimin e tij në postin për