Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pjerin Ndreu: Si do e zgjidhë çështjen çame Shpëtim Idrizi me Lulin ?!

Postuar: 20/09/2018 - 16:52

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu ka komentuar mbledhjen e opozitës në qytetin e Vlorës duke ironizuar kryetarin e PD-së Lulzim Basha.

Ai e ka pyetur se si do e zgjidhç Shpçtim Idrizi çështjen çame me Lulzim Bashën.

Postimi i plotë

Nuk kuptoj pse Lul Basha nuk rri me Tirane me ju pri nja 20 veteve qe po cirreshin per teatrin te dera e parlamentit meqe e ka shpalle kauze te veten dhe ka arrite me mobilizu gjithe keta njerez?! Nuk e shpjegoj se si do e zgjidhe ceshtjen Came Shpetim Idrizi me Lulin ?!

 Nuk e di pse vettingu nga SPAK, strukture antikorrupsion e Reformes per Drejtesi, e certifikuar nga SHBA dhe BE i terrorizon kaq shume Bashen me shoke ?!

Ndersa e perkthej se si nuk i pret e as mbeshtet askush keta lideret e opozites ne keto daljet e trimeruara te Lulit te ejteve neper rrethe !

Bile as ca ushtare te Xhelal Mziut nuk para duken me !

Per te gjitha keto jam i shqetesuar….

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/12/2018 - 12:16

Siç është lajmëruar, pritet që opozita të marrë pjesë në punimet e Kuvendit që do të mbahen dy ditë rresht, të enjten dhe të premten ndërkohë që sot, kreu i opozitës ka mbledhur grupin Parlamentar të Partisë Demokrati

Postuar: 19/12/2018 - 12:12

Një student ka shpërthyer në takimin me Ramën në Vlorë duke shprehur pakënaqësi për situatën ku n

Postuar: 19/12/2018 - 12:08

Kryeministri Edi Rama po zhvillon nja takim me studentët në Universitetin e Vlorës, ku është përb

Postuar: 19/12/2018 - 11:55

Në një kohë kur sot disa fakultete publike në Tiranë dolën në një përfundim se protestat do të vi

Postuar: 19/12/2018 - 11:53

Ka nisur me debat takimi i kryeministrit Rama me studentët e Universitetit të Vlorës.

Postuar: 19/12/2018 - 11:39

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me studentë dhe pedagogë të Univeristetit të Vlorës.

Postuar: 19/12/2018 - 11:38

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka shkuar për të dialoguar me studentët e Universitetit të Vl