BREAKING NEWS

Videoja e Marinës Amerikane: "Ata janë mes nesh". Pentagoni konfirmon: "Imazhe autentike", këtu janë alienët

Videoja e Marinës Amerikane: "Ata janë mes nesh". Pentagoni
x

Politike

Plas ‘bomba’ brenda opozitës, aleati i Bashës del me deklaratën e papritur: Gent Strazimiri bëri fushatë kundër meje! Ishte e paimagjinueshme që të shikoja video të tilla

Plas ‘bomba’ brenda opozitës, aleati i Bashës del me

Kreu i PBDNJ Vangjel Dule ka deklaruar se një kandidat i PD-së ka bërë fushatë kurndër votës për atë si kandidat.

Dule është shprehur në Log se kandidati i Partisë Demokratike për Tiranën Gent Strazimiri, është ai që bëri fushatë kundër tij.

“Nuk kam qejfmbetje në politike. Në 2014 hyra në një bashkëpunim me PD dhe vijojmë të jemi pjesë e saj. Janë kandidatë të PD ato që kanë sponsorizuar. Është kandidat i Partisë Demokratike ai që e ka financuar. Tre katër ditët e fundit të fushatës ishte Gent Strazimiri ishte ai që e ka financuar”, ka thënë Dule.

Ishte e paimagjinueshme që të shikoja video të tilla që nuk i bëjnë dëm Dules, por PD-së në Tiranë

Votat e PBDNJ janë vjedhur dhe nuk janë reale, une pas një viti do të bëj dhe të mundur që të nxjerr saktësisht votat e partisë”, ka thënë Dule.

Më të lexuarat