Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas debati në studio/ “Mos na hap barkun”, Kryemadhi sulmon Romana Vlahutin

Postuar: 20/09/2018 - 22:38

Anëtarët e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit i zgjodhi Romana Vlahutin, ish-ambasadorja e BE-së në Tiranë, u shpreh Monika Kryemadhi.

Kryemadhi akuzoi Vlahutin si të afërt me Partinë Socialiste.

“ONM kush e zgjodhi? Romana Vlahutin mos na hap barkun!”, tha Kryemadhi në vazhdën e debateve në studio. “I zgjidhi Romana e dimë shumë mirë”, shtoi.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/12/2018 - 20:56

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë sot i ftuar në emisionin “5 pyetjet” nga Ilir Babaramo në  teksa ka folur për protestën e studentëve, tregoi se  tek Unaza e re do të plas një ska

Postuar: 17/12/2018 - 20:52

Kryedemokrati Lulzim Basha është shprehur mbrëmjen e sotme se protesta e studentëve prej gati 2

Postuar: 17/12/2018 - 20:47

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë sot i ftuar në emisionin “5 pyetjet&rdqu

Postuar: 17/12/2018 - 19:45

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar pasditen e sotme një takim me pedagogët e Fakultetit të Gjeo

Postuar: 17/12/2018 - 18:27

Kolegji i Posaçëm i Apelimit, i mbledhur këtë të hënë për të zhvilluar seancën publike gjyqësore

Postuar: 17/12/2018 - 18:04

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me pedagogët e Universitetit të Gjeologji Minierave.M

Postuar: 17/12/2018 - 18:03

Deputetja socialiste Evis Kusho, e cila është njëherësh edhe pedagoge prej shumë vitesh, shpreh