BREAKING NEWS

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali Berishës, ja kush është bashkëpunëtori i ngushtë me 3 dosje në SPAK që mund të hapë “Kutinë e Pandorës” për ish-kryeministrin

Deputeti i PS Bujar Çela paralajmëron arrestimin e Sali
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët e zeza në SPAK, ja strategjia që po ndjek për të shpëtuar nga arresti me burg

Ilir Meta i sëmurë, ish-presidenti përgatitet për ditët
x
BREAKING NEWS

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri në rrëzimin e qeverisë, kreu i “Foltores” shton kërcënimet ndaj SPAK

Berisha paralajmëron trazira, rezistencë dhe protesta pa mbarim deri
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit, “Zëri i Amerikës” zbardh skenarin si kryeministri i dha miliona euro pasuri dhëndrit të kreut të “Foltores”

Edi Rama bashkëpunoi me Sali Berishën për pronat e Malltezit,
x
BREAKING NEWS

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë tradhtarësh dhe zbardh skandalet e ballistëve, ja mesazhi për Alimadhin dhe faktet që tregojnë se partizanët çliruan Shqipërinë nga nazistët e fashistët

Ylli Meçe e cilëson Ballin Kombëtar organizatë
x
BREAKING NEWS

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i pamëshirshëm i Luftës Antifashiste Nacional Çlirimtare

Edi Rama feston 28 Nëntorin si avokat i Vuçiçit dhe armik i
x
BREAKING NEWS

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron pronarët dhe tregon çfarë fshihet pas indeksimit, shoqata paralajmëron padi në Gjykatën Kushtetuese

Kaosi me pronat, Myrshit Vorpsi akuzon qeverinë se po masakron
x
BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x

Politike

Plas keq mes demokratëve në studio: Deri dje hanit kokoshka në fushatë, nuk mund të...

Plas keq mes demokratëve në studio: Deri dje hanit kokoshka në

“Nuk mund të kërkojnë analizë ata që deri dje kanë ngrënë kokoshka”.

Kjo deklaratë e anëtarit të kryesisë së PD, Gentjan Gaba solli përplasje mes tij dhe deputetit Lefter Gështenja në emisionin Now në Euronews Albania.

Gaba tha se e kishte deklaratë e kishte për disa persona që nuk kanë qenë aktivë në fushatë, por Gështenja i kujtoi faktin se ai vetë ishte një nga njerëzit që nuk kishte bërë asnjë ditë fushatë për PD.

“Ti nuk ke qenë asnjë ditë në fushatë për arsye që ti i di, dhe ti më thua mua që nuk kam marrë pjesë në fushatë? Ti, si anëtar kryesie a nuk duhet të ishe pjesë e fushatës? Meqë jemi te kokoshkat, se nuk dua të bëj debat për këtë. Para se t’i drejtosh gishtin dikujt, tre të tjerët i ke nga vetja”, tha Gështenja.

Më të lexuarat