BREAKING NEWS

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron arrestime të politikanëve: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë: Ja cili është kryebashkiaku që nuk do rikandidojë dot në zgjedhjet e ardhshme pasi do të jetë nën hetim

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë:
x

Politike

Plas keq mes deputetëve të Partisë Demokratike/ " Nuk më shqetëson aspak me ato zhurma “breshërie mitralozi” që publikon në adresën time...", deputeti i PD-së i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Agron Gjekmarkajt: “Gomari...

Plas keq mes deputetëve të Partisë Demokratike/ " Nuk

Deputetët e Partisë Demokratike kanë ashpërsuar gjuhën mes tyre, pas deklaratës së fortë të bërë nga deputeti Agron Gjekmarkaj, ka ardhur reagimi i menjëhershëm nga deputeti i PD-së Tritan Shehu. Ky i fundit shkruan se “si deputet nuk më duket shpresëdhënës, jo vetëm për mungesën e plotë të etikës”.

Më tej ai shprehet se “në lidhje me vendosjen e emrit tim të deformuar nëpër ato, dëshiroj t’i them se nuk më shqetëson aspak me ato zhurma ‘breshërie mitralozi’ që publikon edhe në adresën time, njëlloj si tingujt që nxirrte ‘Gomari shkrimtar’”!

POSTIMI

“Gomari shkrimtar”, një inkurajim për “profesorin” e vetë shpallur Gjekmarkaj!

E inkurajoj të vazhdojë të shkruaj të tilla “bejte”, se ndoshta ndonjë ditë kështu mund të kuptojë realitetin e tij, gjë që “Gomari shkrimtar” nuk e arriti kurrë, ndërsa si deputet nuk më duket shpresëdhënës, jo vetëm për mungesën e plotë të etikës.

Në lidhje me vendosjen e emrit tim të deformuar nëpër ato, dëshiroj t’i them se nuk më shqetëson aspak me ato zhurma “breshërie mitralozi” që publikon edhe në adresën time, njëlloj si tingujt që nxirrte “Gomari shkrimtar”!

Përkundrazi me zbavitin shumë, duke kuptuar deri ku mund të arrijë paaftësia dhe mendje ngushtësia për të shkruar e dikujt, që kërkon të paraqitet si shkrues!

E gjithë kjo më kujton favolën “Gomari shkrimtar” të Jutta Person.

Pra e inkurajoj të vazhdojë të shkruaj, sa më shumë të tilla “bejte”….

Vetëm diçka, por kjo është çështje e tij….

Kështu veçse vë gjthmonë dhe më shumë në pah problemet që qëndrojnë brenda tij, gjë që “Gomari shkrimtar” nuk arriti kurrë t’i kuptonte.

Sidoqoftë le të shpresojme se Agroni do t’ia arrijë një ditë së paku kësaj!

Dhe për ta ndihmur po i bashkëngjis favolën “Gomari shkrimtar!

Plas keq mes deputetëve të Partisë Demokratike/ " Nuk

Më të lexuarat