BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Politike

Plas në selinë PS pak para dorëzimit të listës/ Rama sherr me “gardën e vjetër”, ja lëvizjet e fundit me Majkon, Xhafajn, Hysenin dhe Spiropalin

Plas në selinë PS pak para dorëzimit të listës/ Rama

Në më pak se 90 minuta nga afati i dorëzimit të listave të kandidatëve për deputetë në selinë e PS-së ka një debat të fortë për “gardën e vjetër”.

Edi Rama pritet që sonte të marrë vendime të forta. ABC mëson se debati është ndezur pasi Fatmir Xhafaj është renditur i 23-ti në Tiranë dhe Pandeli Majko i 19-ti, ndërkohë që një tjetër kritik, Ditmir Bushati pritet që të jetë jashtë, raporton gazetarja Esiona Konomi.

I “djegur” duket se është edhe Alket Hyseni, pasi është renditur i 11-ti në Vlorë. Ndërkohë që Elisa Spiropali do të jetë e nënta në Tiranë./

Më të lexuarat