BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Politike

Plas në tryezën e Erla Mëhillit/ Andi Bushati dhe Plarent Ndreca kapen keq me njëri tjetrin: Sa të ketë njerëz si ty që dalin studiove për një vend pune shtete...

Plas në tryezën e Erla Mëhillit/ Andi Bushati dhe Plarent Ndreca

Juristi Plarent Ndreca dhe analisti Andi Bushati u përplasën në “Now me Erla Mëhillin” ndërsa diskutonin për sulmin që iu bë sot kryedemokratit Berisha.

Sipas Bushatit, prokuroria dhe policia gënjejnë për hir të politikës, ndërsa Ndreca thotë se puna e përditshme e këtyre dy institucioneve nuk bëhet gjithmonë me dije për publikun.

Analisti u shpreh se Ndreca ishte në një debat tjetër komplet, ndërsa juristi iu drejtua Bushatit duke thënë se opinionet e tij po i vënë damka institucioneve.

“Sa të ketë gazetarë si ti që dy të këqija apo dy probleme i marrin dhe i vënë damkën institucioneve dhe kontribuojnë drejtpërdrejtë në uljen e besimit tek institucionet sigurisht që gjithmonë do ketë pikëpyetje,” – u shpreh Ndreca.

“Dhe sa të ketë njerëz si ty që dalin në studio televizive për të kapur ndonjë vend pune në shtet nuk do gjejnë njerëzit drejtë. Sa herë të heqin nga puna bëhesh analist, sa herë të zbojnë bëhesh analist dhe nga ty pres të vërtetën unë", iu kthye Bushati.