BREAKING NEWS

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa është numri i të infektuarve në 24 orë

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa
x

Politike

Plas sherri/ Kreu i PD-së në Devoll debate të forta gjatë mbledhjes

Plas sherri/ Kreu i PD-së në Devoll debate të forta gjatë

Arben Miza, kryetar i PD-së në Devoll, ka patur debate të forta me funksionarë të po kësaj force politike.

Ngjarja është regjistruar gjatë mbledhjes së parë të kësaj dege në zbatim të vendimit të Kryesisë Qëndrore në “selinë blu” për përzgjedhjen e kandidatëve për deputetë.

Mësohet se në mbledhje kanë qenë Romeo Hajdërlli i cili në prani të të dy deleguarve Endri Hasa dhe Florian Mima kanë pasur debat të fortë me Mizën.

Më të lexuarat