BREAKING NEWS

Sot afati i fundit për Reformën Zgjedhore, Zëri i Amerikës nxjerr prapaskenat dhe ultimatumin e prerë të ndërkombëtarëve: Kufiri i patolerueshëm i vendosur me zë të lartë është…

Sot afati i fundit për Reformën Zgjedhore, Zëri i Amerikës
x

Politike

“Po ç’a kam vjedh unë o i vjedhur nga mendja, çfarë?”, ‘shpërthen’ Edi Rama

“Po ç’a kam vjedh unë o i vjedhur nga mendja,

Prej më shumë se dy vitesh kishin nisur punimet dhe tashmë “Arena Kombëtare” është drejt fundit.

Përmes një fotoje të publikuar nga Edi Rama shihet se si duket stadiumi modern i kryeqytetit. Kaq ka mjaftuar ku në pamjet e publikuara nga kryeministri kanë vërshuar qindra komente.

Qytetari me ironi i shkruan Ramës se “nuk ka rëndësi sa vidhet”, “rëndësi ka të ndërtohet”, por përgjigja e kreut të qeverisë është e ashpër.

“Po çfarë kam vjedhur unë o i vjedhur nga mendja çfarë! Po s’të vë faj jo, kaq të ranë kur u ndanë thotë populli”, i përgjigjet Rama.

 

Më të lexuarat