BREAKING NEWS

Situata e tensionuar politike/ “Për të ardhur keq nëse humbet ky moment”, Komisioneri për zgjerimin, Oliver Varhelyi mesazh të fortë politikës, iu bën thirrjen urgjente

Situata e tensionuar politike/ “Për të ardhur keq nëse
x

Politike

Po hetohet në SHBA? Taulant Balla tregon prapaskenat, ja çfarë po ndodh me Vangjush Dakon

Po hetohet në SHBA? Taulant Balla tregon prapaskenat, ja çfarë

Deputeti socialist Taulant Balla tha se Partia Socialiste nuk mbron askënd, por vë drejtësinë të parën. Duke folur për rastin e Vangjush Dakos, Balla tha se ai nuk ka as në Shqipëri apo në SHBA hetim në emër të tij.

“Dua t’iu bëj me dije se Vangjush Dako në Shqipëri apo në SHBA nuk ka asnjë hetim në emër të tij. Po e përsëris se Zoti Dako nuk ka çështje penale në ngarkim as në Shqipëri dhe as në Amerikë. Kjo është përgjegjësi personale e çdokujt. Ne nuk mbrojmë askënd, vëmë drejtësinë të parën”, tha Balla.

 

Më të lexuarat