Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Po hetohet në SHBA? Taulant Balla tregon prapaskenat, ja çfarë po ndodh me Vangjush Dakon

Postuar: 21/10/2019 - 23:45

Deputeti socialist Taulant Balla tha se Partia Socialiste nuk mbron askënd, por vë drejtësinë të parën. Duke folur për rastin e Vangjush Dakos, Balla tha se ai nuk ka as në Shqipëri apo në SHBA hetim në emër të tij.

“Dua t’iu bëj me dije se Vangjush Dako në Shqipëri apo në SHBA nuk ka asnjë hetim në emër të tij. Po e përsëris se Zoti Dako nuk ka çështje penale në ngarkim as në Shqipëri dhe as në Amerikë. Kjo është përgjegjësi personale e çdokujt. Ne nuk mbrojmë askënd, vëmë drejtësinë të parën”, tha Balla.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2019 - 21:53

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka vizituar kombëtaren shqiptare të futbollit një ditë para debutimit në ‘’Air Albania Stadium’’ ndaj Francës.

Postuar: 16/11/2019 - 21:38

Ish-presidenti, Bamir Topi tha se pavarësisht përplasjeve të cilat kanë sfond të pasur politik, b

Postuar: 16/11/2019 - 21:09

Ish-presidenti, Bamir Topi, jep alarmin për situatën në vend.

Postuar: 16/11/2019 - 20:55

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani u ndal të komentojë edhe procesin e shkarkimit të Presiden

Postuar: 16/11/2019 - 20:43

Reforma në Drejtësi përpos çlirimit të drejtësisë nga turlilloj injorantësh, hajdutësh, sharlatan

Postuar: 16/11/2019 - 20:41

I deleguari i PS-së për Shkodrën, Arben Pëllumbi, u shpreh se problemet në Shkodër u krijuan në m

Postuar: 16/11/2019 - 20:27

Mos e besoni po deshët por dikur politikani i famshëm shqiptar Nard Ndoka rregullonte makina, si