BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Politike

"Po i bën dëm vetes", Ylli Manjani tregon të vetmen zgjidhje në PD: Edhe sa do rrijë kështu Basha?

"Po i bën dëm vetes", Ylli Manjani tregon të vetmen

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani gjatë një interviste televizive u shpreh se një zgjidhje në PD do të ishte që deputet të luanin një rol shumë më aktiv dhe paqtues.

Ai tha se nuk ka ndonjë parti opozite në botë që blindon partinë dhe ku kryetari takon simpatizantët e tij me policët e shtetit që e mbrojnë.

Manjani: Një zgjidhje në PD do të ishte që deputet të luanin një rol shumë më aktiv dhe paqtues se sa po luajnë. Kemi parë deputetë që janë në pozita neutrale, duken si të OSBE-së. Më ka habitur kjo pjesë sepse prisja më shumë nga këta deputetë. Deputetët janë njerëz që punën e tyre e bazojnë te njerëzit dhe nëse perceptojnë se ata nuk i shkojnë më pas, sigurisht që do të fillojnë të ndjekin turmën dhe atë që ka shumicën. Dihet se shumica nuk është më te Basha.

Nuk ka ndonjë parti opozite në botë që blindon partinë dhe takon simpatizantët e tij me policët e shtetit. Takon anëtarët e partisë që s’janë fare të partisë, janë patronazhistë dhe policia është në mbrojtje të Bashës. Sa mendon se do të rrijë kështu Basha?

Manjani shtoi se duket se PD nuk ka njerëz sepse ka kryetar grupit parlamentar, nënkryetar, kryetar i një komisioni hetimor dhe drejtues në Shkodër, Enkelejd Alibeajn.

Manjani: Duket se PD nuk ka njerëz sepse kryetar grupit parlamentar, Enkelejd Alibeaj, nënkryetar Enkelejd Alibeaj, kryetar i një komisioni hetimor Enkelejd Alibeaj, në Shkodër, Enkelejd Alibeaj, deputet Enkelejd Alibeaj, në debate Enkelejd Alibeaj. Kjo është një budallallëk. Ky është një enturazh idiotësh dhe Basha duhet ta kuptojë sa më shpejt sepse vetëm vetes i bën dëm.

 

Më të lexuarat