BREAKING NEWS

Kishte humbur shikimin nga tërmeti, koronavirusi i merr jetën pedagogut të njohur

Kishte humbur shikimin nga tërmeti, koronavirusi i merr jetën
x

Politike

Po inspektonte pallatet e dëmtuara nga tërmeti, kryeministri Rama përmballet me të papriturën (VIDEO)

Po inspektonte pallatet e dëmtuara nga tërmeti, kryeministri Rama

Grupi i ekspertëve dhe inxhinierë izraelitë vijojnë sot inspektimet në banesat e dëmtuara në Durrës. Në vend ka qenë edhe kryeministri Edi Rama që ka parë nga afër procesin e inspektimit dhe ka folur me ekspertët dhe banorët që janë ende të traumatizuar nga tërmeti.

Ndërkohë që ecte për të shkuar në një tjetër kompleks, kryeministri Rama është përballur me thirrje “Rama ik” nga një person që ishte në rrugë.

Kryeministri nuk ka qëndruar indiferent dhe i është përgjigjur: Ja tani, tani, mos ki merak…