BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Politike

“Po mbajnë zi për vdekjen e...”, ish-deputeti i PD sulmon ashpër Ramën dhe lëshon paralajmëronin e fortë: Ky është vetëm fillimi!

“Po mbajnë zi për vdekjen e...”, ish-deputeti i PD sulmon

Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu shprehet se tashmë Rilindjen e ka pllakosur një heshtje varri.

Sipas Balliut, të gjithë aktorët e Rilindjes nga Rama e deri tek kupola e Policisë do të vihen para përgjegjësisë përballë dyerve të gjykatave.

'U turren nga mafia e deri te Skënderbeu për të zhvlerësuar revoltën qytetare, por falë mediave ndërkombëtare tentativat e tyre mjerane i mori lumi.

Tani RILINDJEN e ka pllakosur një heshtje varri a thua se po mbajnë zi për vdekjen e tyre politike.

Rrëzimi i tyre është vetëm fillimi.

Të gjithë aktorët e Rilindjes nga Tama e deri tek kupola e Policisë do të vihen para përgjegjësisë përballë dyerve të gjykatave.

Së bashku do të vëmë drejtësi për dhunën ndaj qytetarëve dhe vjedhjen që Rilindja i ka bërë xhepave të tyre', shkruan Balliu.