BREAKING NEWS

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa është numri i të infektuarve në 24 orë

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa
x

Politike

“Po ndodh”, Kreshnik Spahiu nxjerr pamjet: Merkel sfidon publikisht Aleksandër Vuçiç!

“Po ndodh”, Kreshnik Spahiu nxjerr pamjet: Merkel sfidon publikisht

Ish-kreu i Aleancës Kuq  e Zi, Kreshnik Spahiu ka publikuar foto gjatë komunikimit virtual mes kancelares gjermane Angela Merkel dhe presidenti Aleksandër Vuçiç. “Merkel sfidon publikisht Aleksandër Vuçiç, duke vendosur në krah #flamurin e Kosovës”, shkruan Spahiu në postimin e tij.

Postimi i Kreshnik Spahiut

PO NDODH: Merkel sfidon publikisht Aleksandër Vuçiç, duke vendosur në krah #flamurin e Kosovës.

Gjatë bisedës online ajo i ka treguar botës se Serbia s’ka asnjë rrugë veç njohjes e shtetit të Kosovës!

Surrati i Vuçiç i kuq si spec nga nervat ????

Më të lexuarat