BREAKING NEWS

“Kjo është mrekulli”/ Tre orë kontroll me radarë në aksin Sauk-Teg, policia përballet me atë që nuk pritej (VIDEO)

“Kjo është mrekulli”/ Tre orë kontroll me radarë
x

Politike

Ç’po ndodh përpara Urgjencës së Spitalit të Traumës? Manastirliu publikon pamjet dhe jep njoftimin me rëndësi për shqiptarët

Ç’po ndodh përpara Urgjencës së Spitalit të

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar pak më parë disa foto nga ngritja e çadrave të triazhit para Urgjencës së Spitalit të Traumës, të cilat do të shërbejnë për filtrimin e rasteve të dyshuara me covid-19.

Postimi i Manastirliu

#COVID-19

Ka nisur funksionimi i çadrave të triazhit mjekësor, përpara Urgjencës së Spitalit të Traumës për të filtruar rastet e dyshimta në rast të fluksit të pacientëve, për mbrojtjen e stafeve mjekësore dhe kufizimin sa më shumë të përhapjes së këtij armiku të panjohur

#MeMjekëtDheInfermierët #COVID-19

Ç’po ndodh përpara Urgjencës së Spitalit të

Më të lexuarat