BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x
BREAKING NEWS

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të vegjël”, Dumani rrëfen grabitjen e dështuar në shtëpinë e Talo Çelës: Shkuam për 500 mijë euro por morëm vetëm...

“Në dhomë ndodhej gruaja dhe dy fëmijë të
x
BREAKING NEWS

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas dëshmive që tronditën botën e krimit: Kjo është vetëm një pikënisje

Klodiana Lala zbulon se çfarë përfiton Nuredin Dumani pas
x
BREAKING NEWS

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime bashkë (Emri)

SPAK zbulon krahun e djathtë të Nuredin Dumanit, kryenin krime
x
BREAKING NEWS

Ç’tregon ‘Plumbi i Artë’? Artan Hoxha zbërthen emrin e koduar të operacionit që shkatërroi tetë grupe kriminale

Ç’tregon ‘Plumbi i Artë’? Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

Nard Ndoka zbulon emrin: Rama e ka vendosur, ish-ministrja e PD-së do të jetë Presidente e Shqipërisë

Nard Ndoka zbulon emrin: Rama e ka vendosur, ish-ministrja e PD-së do
x
BREAKING NEWS

“Premë gishtat dhe u bëmë vëllezër!”/ Nuredin Dumani rrëfen vrasjen monstruoze të nënës së trafikantit të njohur në 2013: Më ofruan 40 mijë euro për vrasjen e Fatmira Dedajt! Talo Çela e priti në garazh e rrahu me shqelma dhe i preu qafën ...

“Premë gishtat dhe u bëmë vëllezër!”/
x
BREAKING NEWS

“Plumbi i artë”/ Zbardhen emrat e 14 personave që janë shpallur në kërkim nga policia pas rrëfimit të Nuredin Dumanit

“Plumbi i artë”/ Zbardhen emrat e 14 personave që
x

Politike

“Po ngre sërish shqiptarët”/ Berisha bën komentin epik nga Fieri: Robi plaket kur do vetë

“Po ngre sërish shqiptarët”/ Berisha bën komentin

Ish-kryeministri Sali Berisha në fushatën e tij për kryetar të Partisë Demokratike, është komplimentuar për energjinë që ka në qytetin e Fierit. Teksa zhvillon një takim me demokratët e Fierit, një prej qytetarëve i tha Berishës se pavarësisht moshës, sot ai po ringrinte shqiptarët. Pas tij, Berisha i ktheu përgjigje me një shprehje tiranase.

“Do të të them vetëm një fjalë, robi plaket kur do vetë thonë tironsit,”- tha Berisha.

Më të lexuarat