BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x
BREAKING NEWS

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon kërkesën për bashkim: Gazmend Bardhi i ka dërguar Berishës një shkresë

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon
x

Politike

“Po o kërcënues po”, Romeo Kara i publikon Berishës videon që po ‘thyen’ rrjetin dhe plas paralajmërimin e fortë: Kusur nuk do të të lë!

“Po o kërcënues po”, Romeo Kara i publikon Berishës

Juristi Romeo Kara ka dalë me një paralajmërim të fortë për ish-kryeministrin Sali Berisha pas deklaratës që ai bëri në Kuvendin Kombëtar të PD-së.

Romeo shkruan se faktet ka 6 vjet që i ka çuar në prokurori për Berishën dhe nuk ka aspak frikë të përballet me të.

“Po o kercenues po.

Me kercenimin tend do mjekoj majasillin sot.

Faktet kam gjashte vjet qe t'i kam çuar ne prokurori, gjykata, media, ambasada etj, prandaj mos u lodh kot te presesh per te ardhmen.

Nuk të kam as frike dhe as respekt, prandaj kusur nuk do te te lë.

Ti duhet dhe do te perballesh me krimet e tua.”, shkruan Romeo Kara.